Loading...
Dlaczego My 2017-08-07T17:54:14+00:00

SERWIS

Naszym Klientom proponujemy serwis i naprawę w wykonaniu wykwalifikowanego personelu z dużym doświadczeniem w obsłudze zmywarek do naczyń, pomp dozujących, dozowników środków higienicznych i innych urządzeń.

SZYBKA DOSTAWA

Jeden z atutów, dzięki którym Klienci zostają z nami na lata.

WYKWALIFIKOWANI HANDLOWCY

Wysoki poziom wiedzy merytorycznej jest wizytówką naszych Handlowców. Klienci dostają profesjonalne wsparcie przy doborze środków czystości, jak i sprzętu. Dzielimy się blisko piętnastoletnim doświadczeniem w doborze środków czystości.

PLANY HIGIENY

Przygotowujemy profesjonalną dokumentację według wytycznych norm HACCP. Wtajemniczeni wiedzą ile cierpliwości i pracy wymaga jej przygotowanie. Mamy w tym duże doświadczenie.  Sprzedaż jest tylko fragmentem naszych działań – stawiamy na kompleksową obsługę Klientów. Znamy ich potrzeby i wspieramy w realizacji codziennych obowiązków.

Wsparcie merytoryczne

Oferujemy wsparcie i konsultacje Ekspertów w dziedzinie technologii żywienia konieczne przy wprowadzaniu systemów jakości i do przygotowania audytów zewnętrznych.

KONFERENCJE TEMATYCZNE

Przykłady poruszanych zagadnień – każdorazowo dopasowane do potrzeb Klienta:

  • Wprowadzanie dobrych praktyk higienicznych HACCP
  • Zasady zbiorowego żywienia w Placówkach Oświatowych
Zobacz więcej

SZKOLENIA DLA PERSONELU SPRZĄTAJĄCEGO

Zakup profesjonalnych środków czystości to tylko połowa sukcesu. Dopełnia go właściwe ich stosowanie. Dlatego organizujemy szkolenia z zakresu optymalnego użycia środków czystości i technik sprzątania.

Zobacz więcej

WYNAJEM MASZYN MYJĄCYCH

Oprócz zakupu możecie też Państwo wynająć sprzęt za naszym pośrednictwem. Mamy w tym względzie duże doświadczenie i chętnie służymy pomocą na wszystkich etapach podejmowania decyzji.