Skip to content

Placówki oświatowe

Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze! Dlatego zapewnienie sprzyjającego zdrowiu środowiska nauczania jest obowiązkiem wszystkich osób związanych z funkcjonowaniem szkół, przedszkoli i żłobków. Naszym atutem jest świadomość istnienia zagrożeń, znajomość poszczególnych szkodliwości i jednocześnie metod ich zapobiegania. Mamy dwudziestoletnie doświadczenie w tym zakresie. 

Naszym klientom zapewniamy wsparcie z zakresu utrzymania czystości w placówkach oświatowych poprzez dostawę wysokiej jakości bezpiecznych środków myjąco-dezynfekujących oraz produktów do higieny osobistej wraz z systemami dozującymi.
Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy akcję „Zostań Ekspertem Czystych Rączek„ propagującą dobre nawyki higieniczne wśród przedszkolaków. Do tej pory udział w niej wzięło ponad 3 000 dzieci!
Dzielimy się z Państwem swoim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą, dając możliwość przeszkolenia pracowników z zakresu technik sprzątania oraz użytkowania zakupionych środków.

Oferujemy Preparaty do dezynfekcji rąk oraz powierzchni nie tylko bakterio i grzybobójcze, ale co tak ważne w tym czasie wirusobójcze, oraz wiele innych produktów znajdujących szerokie zastosowanie w oświacie.

Baza wiedzy

logo stamp Placówki oświatowe

Umów spotkanie