Skip to content

Placówki oświatowe i opieki społecznej

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie preparaty i akcesoria do mycia i dezynfekcji, potrzebne do utrzymania czystości w placówkach użytku publicznego.

Co zyskasz

• obniżysz koszty mycia i dezynfekcji
• przyśpieszysz proces mycia i sprzątania
• uzyskasz perfekcyjnie czyste powierzchnie, akcesoria i wyposażenie
• z łatwością spełnisz wszelkie wymogi sanitarne
• zapewnisz użytkownikom placówki wysoki poziom bezpieczeństwa (skuteczna dezynfekcja i neutralizacja zagrożeń biologicznych)

Jakość i doświadczenie
  • produkty dedykowane dla placówek oświatowych wiodących na rynku marek
  • wsparcie profesjonalistów pracujących z branżą od ponad 20 lat
  • rozwiązania indywidualnie dopasowane do potrzeb każdej placówki
Wsparcie merytoryczne i techniczne
  • szkolenia personelu z zakresu użytkowania urządzeń oraz profesjonalnych preparatów chemicznych i akcesoriów do sprzątania
  • profesjonalny serwis zmywarek gastronomicznych i sprzętu elektronicznego dla gastronomii
  • pomoc w zakresie doboru urządzeń i środków chemicznych adekwatnych do potrzeb lokalu
  • przygotowanie dokumentacji do audytów i kontroli sanepidu

Profesjonalne środki chemiczne do mycia i dezynfekcji oraz akcesoria do sprzątania

Pomagamy spełnić nawet specyficzne wymagania użytkowników placówek edukacyjnych i opiekuńczych. W naszym asortymencie mamy bezzapachowe środki chemiczne do czyszczenia powierzchni oraz nieuczulające proszki do prania, skuteczne środki do prania dywanów oraz tapicerki i tekstyliów.
Oferujemy szeroki wybór środków do higieny osobistej – mydeł, płynów do dezynfekcji oraz ręczników papierowych i papieru toaletowego wraz z dedykowanymi dozownikami, które pozwalają ograniczyć zużycie preparatów i papieru do niezbędnego minimum.
Preparaty chemiczne, które proponujemy do codziennego użytku są bezpieczne dla środowiska i delikatne dla skóry.

Profesjonalne urządzenia do sprzątania dla placówek użytku publicznego

Maszyny szorująco-zbierające Nilfisk i Viper – profesjonalne, przemysłowe urządzenia stworzone z myślą o szybkim i efektywnym sprzątaniu. Wydłużony czas pracy baterii pozwala na nawet kilkugodzinną pracę urządzenia na jednej baterii. Szorowarki są ciche – bez problemu można ich używać w godzinach otwarcia placówki w obecności użytkowników.
Odkurzacze Nilfisk, Viper – ciche, z wydają baterią oraz składanym uchwytem, który możliwa posprzątanie nawet trudno dostępnych miejsc pod meblami.


Zmywarki gastronomiczne Winterhalter i Fagor – profesjonalne urządzenia do mycia szkła oraz naczyń i przyborów kuchennych

Wysoka temperatura płukania pozwala na jednoczesne mycie i wyparzenie naczyń. Najwyższej jakości preparaty do zmywarek zapewniają idealnie czyste szkło. Dostępne są zarówno duże zmywarki, które sprawdzą się w kuchniach i placówkach żywienia zbiorowego jak i małe podblatowe idealne do bieżącego mycia szkła w małych kuchniach

 

Oferujemy Preparaty do mycia dezynfekcji rąk oraz powierzchni bakterio i grzybobójcze, wirusobójcze, mydła, papier toaletowy, ręczniki papierowe

Baza wiedzy

logo stamp Placówki oświatowe

Umów spotkanie