Skip to content

Sprzedaż Jako dystrybutor produktów i urządzeń do utrzymania czystości, do kwestii higieny podchodzimy kompleksowo. Oferujemy najlepsze, dostępne na rynku preparaty, maszyny i rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb każdej firmy

domtom sprzedaz plaski Sprzedaż

PROFESJONALNE ŚRODKI MYJĄCE I AKCESORIA DO MYCIA ORAZ DEZYNFEKCJI

Sklep DOMTOM oferuje szeroką gamę produktów do utrzymania higieny.

W naszym asortymencie znajdą Państwo profesjonalne, atestowane środki do mycia i dezynfekcji, przeznaczone dla gastronomi, przetwórstwa spożywczego, branży HoReCa. placówek użyteczności publicznej i firm sprzątających.
W sklepie DOMTOM dostępne są zarówno koncentraty jak i preparaty gotowe do użytku. DOMTOM jest dystrybutorem dwóch linii własnych produktów tj.: ELIT i DOMI oraz wiodących marek profesjonalnych środków czystości.

Oferujemy też szeroką gamę profesjonalnych akcesoriów do sprzątania. Trwałe i ergonomiczne szczotki, mopy, miotły, wózki, gąbki, czyściwa papierowe, rękawice, ścierki itp.

Wszystkie produkty są dostępne w naszym sklepie internetowym.

WSPARCIE MERYTORYCZNE
Oferujemy wsparcie i konsultacje Ekspertów w dziedzinie technologii żywienia konieczne przy wdrażaniu systemów jakości jak i w przygotowaniu do audytów zewnętrznych.
KONFERENCJE TEMATYCZNE
Przykłady poruszanych zagadnień każdorazowo dopasowane do potrzeb Klienta:
- Wprowadzanie dobrych praktyk higienicznych HACCP
- Zasady zbiorowego żywienia w Placówkach Oświatowych
SZKOLENIA DLA PERSONELU SPRZĄTAJĄCEGO
Zakup profesjonalnych środków czystości to tylko połowa sukcesu. Dopełnia go właściwe ich stosowanie. Dlatego organizujemy szkolenia z zakresu optymalnego użycia środków czystości i technik sprzątania.
domtom logo 1 Sprzedaż

Domtom ELIT profesjonalne preparaty myjące 

 

Linia ELIT to profesjonalne preparaty myjące. Są to środki do mycia i dezynfekcji, w formie koncentratu lub gotowe do użytku.  Są dedykowane dla branży przetwórstwa spożywczego, piekarni cukierni,  zakładów przemysłowych, firm sprzątających. 

domtom logo 1 Sprzedaż

Domtom DOMI preparaty do mycia

 

Linia DOMI to ekonomiczne i wydajne środki czystości dedykowane do codziennego użytku. Są bezpieczne dla użytkowników spełniają normy obowiązujące w Polsce. Dedykowane dla szkół, przedszkoli, małych lokali gastronomicznych, biur itp. 

logo fbk Sprzedaż

Profesjonalne akcesoria do sprzątania FBK 

 

Bardzo trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i superhigieniczne dzięki gładkiej powierzchni. Pomagają zwiększyć efektywność sprzątania i obniżyć wydatki na przybory do sprzątania.

vileda logo ok Sprzedaż

Vileda przybory do sprzątania

 

Wysokiej jakości markowe akcesoria do sprzątania. Dedykowane do  zakładów produkcyjnych, gastronomicznych, szkół  itp.

zmywarki DT plaskie2 Sprzedaż

PROFESJONALNE ZMYWARKI PRZEMYSŁOWE

Proponujemy kompleksowe i dopasowane do potrzeb rozwiązania dotyczące mycia maszynowego. Do Państwa dyspozycji dajemy wysokiej jakości zmywarki przemysłowe Winterhalter i Fagor.
Zmywarka gastronomiczna to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam gdzie do pracy na bieżąco są potrzebne czyste naczynia i przybory kuchenne.

Zakup zmywarki przemysłowej to możliwość do oszczędzania.
Myjąc maszynowo oszczędzamy:
• Czas – cykl mycia to około 1 min.
• Wodę – zmywarka na jednym zbiorniku wody może wykonać kilka cykli
• Środki myjące i nabłyszczające – zmywarki posiadają wbudowane dozowniki środków czyszczących, dzięki temu zużycie preparatów myjących jest ograniczone do niezbędnego minimum

Zmywarki Winterhalteri i Fagor pozwalają szybko i bardzo dokładnie umyć nawet silne zabrudzenia, zaschnięte lub zapieczone produkty spożywcze. Dodatkowo naczynia, gary i przybory kuchenne są wyparzane.
Zmywarki przemysłowe ułatwią pracę w piekarniach, cukierniach, restauracjach i małych lokalach gastronomicznych, stołówkach, zakładach przetwórstwa spożywczego itp.

Mycie maszynowe będzie dawało perfekcyjne rezultaty jeśli podejdziemy do tego procesu kompleksowo. Dlatego do każdej zmywarki proponujemy Państwu profesjonalne środki myjące i nabłyszczające, uzdatniacze wody oraz akcesoria do zmywarek.

Zmywarki i akcesoria do zmywarek są dostępne w sklepie DOMTOM

winterhalter logo Sprzedaż

Zmywarki przemysłowe Winterhalter

 

To profesjonalne urządzenia do mycia maszynowego. Spełniają najwyższe standardy. Każda branża ma swoje wymagania i potrzeby związane ze zmywaniem. Zmywarki Winterhalter zostały zaprojektowane tak aby sprostać każdym wymaganiom. Można je skonfigurować i zaprogramować zgodnie z życzeniem klienta.

loo fagor Sprzedaż

Zmywarki przemysłowe Fagor

 

To solidne i niezawodne urządzenia do mycia maszynowego, dostępne dla każdego. Wszechstronne zmywarki Fagor są dedykowane dla zakładów przetwórstwa spożywczego, piekarni, cukierni, barów, kawiarni, małych i dużych restauracji, hoteli itp.

logo dihr Sprzedaż

Zmywarki przemysłowe DIHR

 

Zmywarki wykorzystujące do usuwania zabrudzeń innowacyjny system mycia granulkami. Zmywarki są w stanie doczyścić nawet bardzo silne, stare zabrudzenia i przypalenia.

szorowarki plaskie Sprzedaż

PRZEMYSŁOWE MASZYNY SZORUJĄCO – ZBIERAJĄCE 

Automaty szorująco – zbierające to sposób na wydajne sprzątanie posadzki w każdym zakładzie czy placówce. Polecamy Państwu szeroki wybór automatów szorujących i szorująco – zbierających firmy Nilfisk. Urządzenia te pozwalają zmniejszyć nakłady pracy i znacznie zwiększają wydajność sprzątania.

 • Automaty są dostępne w różnych wersjach i obejmują zarówno maszyny do czyszczenia małych powierzchni jak też urządzenia do sprzątania obiektów wielkopowierzchniowych.
 • Automaty szorujące i szorująco zbierające pozwalają szybko i efektywnie sprzątać posadzkę nawet w czasie funkcjonowania placówki lub zakładu. Urządzania są bardzo ciche. Dzięki wydajnym ssawom woda użyta do szorowania posadzki jest na bieżąco zbierana, a umyta podłoga jest natychmiast sucha.
 • Obsługa urządzeń jest prosta i intuicyjna. Wszystkie maszyny są wyposażone w panel sterujący. Możliwe jest ustawienie stężenia preparatów myjących dla poszczególnych programów mycia.
 • Szorowarki i maszyny szorująco – zbierające pozwalają na oszczędność:
  • Czasu – średnia wydajność urządzenia to około 1500 m² / h
  • Środków myjących – posiadają wbudowane dozowniki środków czyszczących dzięki czemu zużycie preparatów myjących jest obniżone do niezbędnego minimum.

Urządzenia są dedykowane do: zakładów produkcji spożywczej, piekarni, cukierni, hoteli, biur, sklepów, szkół, szpitali, warsztatów itp

Maszyny szorująco – zbierające i akcesoria są dostępne w sklepie internetowym.

nilfisk logo Sprzedaż

Nilfisk maszyny szorujące i szorująco – zbierające

 

To wysokiej klasy, w pełni zautomatyzowane urządzenia dedykowane do czyszczenia posadzek. Wymiana padów szorujących nie wymaga schylania się i dotykania brudnych szczotek. Pad odkręca się i zakłada automatycznie. Stężenie środka myjącego jest precyzyjniej zaprogramowane. Operator szorowarki musi jedynie wybrać tryb sprzątania.

Urządzenia są dostępne w wersji akumulatorowej lub z kablem. Wydajna bateria pozwala na korzystanie z urządzenia przez około 3h.

logo viper Sprzedaż

Viper maszyny szorujące i szorująco – zbierające

 

To ekonomiczne i solidne urządzenia dedykowane do czyszczenia posadzki. Są proste w obsłudze i czyszczeniu. Doskonale sprawdzają się w codziennych pracach sprzątających.

Urządzenia mają intuicyjny panel dotykowy i prosty mechaniczny system montowania szczotek oraz ssawy.

odkurzacze plaskie Sprzedaż

ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE 

Przemysłowe odkurzacze Nilfisk to optymalne rozwiązanie dla zakładów produkcji spożywczej, piekarni, cukierni, hoteli, szkół, warsztatów itp.
Przydatne w czyszczeniu małych przestrzeni, na halach produkcyjnych, czy sprzątaniu po remontach.
Odkurzacze przemysłowe Nilfisk zostały zaprojektowane tak spełnić wymagania różnych branż.
Są kompaktowe ale jednocześnie mają dużą moc.

Odkurzacze i akcesoria są dostępne w sklepie internetowym.

nilfisk logo Sprzedaż

Nilfisk odkurzacze przemysłowe

 

To profesjonalne urządzenia zapewniające najlepsze efekty sprzątania. Łatwe w obsłudze. Konfiguracja urządzeń pozwala na użytkowanie ich nawet w specyficznych warunkach np. do sprzątania pieców piekarniczych. 

Dostępne są różne modele urządzeń do pracy na sucho lub na mokro. 

logo viper Sprzedaż

Viper odkurzacze przemysłowe

 

Odkurzacze Viper są proste, trwałe i uniwersalne. Urządzenia są dostępne w wersji do pracy na sucho i na mokro. Doskonale sprawdzają się w codziennych pracach sprzątających.

dozownik chemii plaski Sprzedaż

Zalety Systemu dozowania preparatów myjących

• Minimalizuje zużycie środków czyszczących
• Obniża wydatki ponoszone na preparaty myjące i za zużycie wody
• Usprawnia i przyśpiesza proces przygotowania roztworu myjącego
• Ogranicza kontakt personelu ze stężonymi środkami czyszczącymi – większe bezpieczeństwo personelu
• Nie wymaga podłączenia do prądu

Przeznaczenie

System dozowania Domtom jest dedykowany do utrzymywania czystości w: przemyśle spożywczym, restauracjach, placówkach oświatowych, szpitalach, sklepach wielkopowierzchniowych, kuchniach, transporcie, rolnictwie, basenach itp.

System dozowania preparatów myjących – elementy zestawu

W skład Systemu dozowania Domtom wchodzą:
• Mieszalnik preparatów myjących
• Dwa wieszaki ze stali nierdzewnej na węże
• Dwa koszyki na kanistry z koncentratami

SYSTEM DOZOWANIA PREPARATÓW MYJĄCYCH 

System dozowania Domtom to naścienny mieszalnik, który pozwala na rozcieńczenie dwóch preparatów myjących. Urządzenie jest przeznaczone do precyzyjnego przygotowywania roztworu do mycia oraz dezynfekcji różnych powierzchni.

System dozowania, do mieszania środków czyszczących, wykorzystuje ciśnienie wody z sieci. Stężenie preparatów jest regulowane przy pomocy wymiennych dysz, dostarczanych razem z urządzeniem. Mieszalnik i wszystkie jego elementy jest wykonany z komponentów odpornych na chemikalia.

Systemy dozowania preparatów myjących są dostępne w sklepie internetowym.

 

 

Podłączenie i kalibracja systemu dozowania

Mieszalnik preparatów myjących oraz końcówki dozujące, nasz serwisant montujemy u klienta.

Jedyną rzeczą, którą klient musi zrobić samodzielnie to wygospodarowanie miejsca na mieszalnik z dostępem do sprawnego zaworu wody.

 • Minimalne wymiary przestrzeni na mieszalnik:
  szerokość min.: 60 cm
  długość:
 • Zawór: ¾ cala z gwintem zewnętrznym
 • Odległość zaworu od miejsca montażu: max.: 150 cm
 • Temperatura wody: max.: 50° C

Kalibracja stężenia: nasz serwisant, w zależności od potrzeb montuje, właściwą dyszę dozującą, która precyzyjnie reguluje stężenie preparatów czyszczących.

domtom logo Sprzedaż

Domtom System dozowania preparatów myjących

To mieszalnik środków czystości, mocowany na ścianie, zasilany wodą z sieci. Nadaje się do tankowania urządzeń myjących, wózków do mopów, wiader, butelek, spryskiwaczy. Automatyczne dozowanie roztworu roboczego dzięki zestawowi dysz w zakresie od 0,7 do 400%.

logo seko Sprzedaż

Seko – System dozowania preparatów myjących

 

To profesjonalne mieszalniki preparatów myjących. Zapewniają dokładne, optymalne dla danego środka stężenie roztworu. Są łatwe w montażu i intuicyjne w obsłudze. Skracają czas przygotowania roztworu roboczego.
Zakres dozowania od 0,7 do 25%

zmiekczacze wody plaski Sprzedaż

Jak działa uzdatniacz wody Mijar

Urządzenie zawiera wewnątrz żywicę, która z kolumny wody przepływającej przez urządzenie, wychwytuje wszystkie związki wapnia i magnezu. Wkład żywicy automatycznie się regeneruje gdy zdolność jonowymienna żywicy się wyczerpie. Proces regeneracji odbywa się za pomocą roztworu soli regeneracyjnej i jest uruchamiany automatycznie. Po zakończeniu cyklu regeneracyjnego stacja uzdatniania wody jest gotowa do dalszej pracy.

Zalety stacji zmiękczania wody Mijar

 • Przedłuża żywotność urządzeń wykorzystujących wodę
 • Poprawia efekty działania urządzeń wykorzystujących wodę

UZDATNIACZE WODY 

Automatyczny zmiękczacz wody Mijar to urządzenie, które wychwytuje z wody związki wapnia i magnezu. Tzw. twarda woda czyli wysoko nasycona rozpuszczonymi minerałami, powoduje osadzanie się kamienia i uszkodzenia lub gorsze funkcjonowanie urządzeń.

Uzdatniacze wody są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania urządzeń mających kontakt z wodą lub parą wodną np. zmywarek przemysłowych.

Uzdatniacze wody są dostępne w sklepie internetowym 

 

 

 

 

Dane techniczne uzdatniacza wody

 • Urządzenie jest dostępne w różnych wariantach tak by można je dopasować do indywidualnych potrzeb placówki, lokalu lub zakładu produkcyjnego.
 • Automatyczna stacja zmiękczania wody może być używana, w zależności od parametrów, wszędzie tam gdzie przepływ wody nie przekracza w zależności od modelu uzdatniacza od 75l/min. Do 260 l/min.
 • Temperatura wody przepływająca przez urządzenie, w zależności od modelu, może wynosić od 30°C – 60°C
 • Urządzenia działają w sposób ciągły lub z przerwą na regenerację kolumny zmiękczającej.

Przeznaczenie

Uzdatniacze wody Mijar są dedykowane do wszystkich placówek wykorzystujących urządzenia z przepływem wody np. zmywarki. Sprawdzą się doskonale w zakładach przetwórstwa spożywczego, piekarniach, cukierniach, placówkach oświatowych i pomocy społecznej, hotelach, restauracjach, lokalach gastronomicznych i placówkach żywienia zbiorowego.

mijar logo Sprzedaż

Mijar uzdatniacze wody 

 

To profesjonalne, automatyczne urządzenia do usuwania z wody wszystkich związków wapnia i magnezu, które odpowiedzialne są za twardość wody.  

logo stamp Sprzedaż

Umów spotkanie