Skip to content
Domtom_1668-kopia-topaz-enhance-faceai

Firmy sprzątające

Kompleksowo zaopatrujemy firmy sprzątające w profesjonalne środki myjące i dezynfekujące oraz akcesoria do mycia i sprzątania.

Dzięki naszym usługom zyskasz:

  • Mniejsze wydatki na środki i akcesoria czyszczące
  • Skrócisz proces czyszczenia i sprzątania.
  • Uzyskasz doskonałe efekty czyszczenia na każdym rodzaju powierzchni.
  • Zagwarantujesz swoim klientom wysoki poziom bezpieczeństwa poprzez skuteczną dezynfekcję i neutralizację zagrożeń biologicznych.
  • Przeszkolimy Państwa personel w zakresie optymalnego korzystania z oferowanych przez nas urządzeń, profesjonalnych preparatów i akcesoriów do sprzątania.
  • Pomożemy w doborze najefektywniejszych urządzeń i środków czyszczących

Jak to robimy

PRZEPROWADZAMY WERYFIKACJĘ ZASOBÓW

PRZEPROWADZAMY WERYFIKACJĘ ZASOBÓW

Sprawdzimy jakie środki czyszczące i akcesoria do sprzątania, stosowane przez Państwa pracowników do wykonywania zleceń u klientów. Dokładnie analizujemy, czy są one odpowiednie dla specyfiki czyszczonych powierzchni i zabrudzeń.
ZOPTYMALIZUJEMY KOSZTY

ZOPTYMALIZUJEMY KOSZTY

Analizujemy jak wykonywane są procesy mycia i dezynfekcji. Identyfikujemy błędy, które personel sprzątający może popełniać i wprowadzamy poprawne procedury, które pomogą zmniejszyć koszty i zwiększyć efektywność.
KONTROLA PRACY ZESPOŁU SPRZĄTAJĄCEGO

KONTROLA PRACY ZESPOŁU SPRZĄTAJĄCEGO

Upewniamy się, że osoby zatrudnione w Państwa firmie sprzątającej posiadają aktualną wiedzę i umiejętności zgodne z wymaganiami.
PRZEPROWADZAMY ANALIZĘ POTRZEB

PRZEPROWADZAMY ANALIZĘ POTRZEB

Dostosowujemy nasze rozwiązania do Państwa konkretnych wymagań. Oferujemy pakiet środków czystości, akcesoriów do sprzątania, urządzenia dozujące, wózki do mopowania, które zwiększą efektywność pracy firmy sprzątającej.
SZKOLENIA DLA PERSONELU

SZKOLENIA DLA PERSONELU

Przeszkolimy osoby zatrudnione w Państwa firmie sprzątającej, uwzględniając różne stanowiska i obowiązki. Dostosowujemy treści szkoleniowe do specyfiki pracy każdego pracownika.

Co otrzymasz w ramach współpracy

Profesjonalne środki do mycia i dezynfekcji oraz akcesoria do sprzątania

Profesjonalne środki do mycia i dezynfekcji oraz akcesoria do sprzątania

Nasze preparaty są skuteczne w usuwaniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń i plam. Oferujemy gotowe do użycia produkty oraz koncentraty, które można stosować na różnych powierzchniach np.: tworzywa sztuczne, drewno, aluminium, stal i glazura itp. Posiadamy zestawy skutecznych środków do czyszczenia każdego rodzaju pomieszczeń (kuchnie, łazienki, biura, pomieszczenia sanitarne, lokale mieszkalne itp.)

Profesjonalne maszyny do czyszczenia podłóg dla firm sprzątających

Profesjonalne maszyny do czyszczenia podłóg dla firm sprzątających

Mamy w ofercie profesjonalne maszyny do czyszczenia podłóg: maszyny szorująco-zbierające oraz odkurzacze marki Nilfisk i Viper. Zapewniają one szybkie łatwe i skuteczne sprzątanie. Są wyposażone w baterie o dużej pojemności, które umożliwiają kilkugodzinną pracę bez konieczności ładowania. Odkurzacze Nilfisk i Viper są ciche – można ich używać w godzinach otwarcia lokalu / placówki, są wyposażone w składane uchwyty, które ułatwiają czyszczenie trudno dostępnych miejsc oraz wymienne szczotki i pady, dostosowane do czyszczenia różnego rodzaju zabrudzeń.

WYBIERZ SWOJE ŚRODKI HIGIENY I URZĄDZENIA

Pomożemy wybrać z naszego asortymentu preparaty myjące i urządzenia dedykowane dla hotelarstwa i gastronomii.

ZADZWOŃ:  12 642 95 95

NAPISZ:  domtom@domtom.com.pl